Haber

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan Ekrem İmamoğlu’na Saldıranlara Meydan Okuyanlar: “Az gider, gider”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum’daki mitingine saldıranlara meydan okudu. Saldırganları Salı günü Bolu’da yapılacak Millet İttifakı mitingine çağıran Tanju Özcan, “Gelebilir misiniz? Yer Bolu Belediyesi önü 9 Mayıs Salı… Domuz bağı, yüreğin yetiyorsa’ dedi.

Ekrem İmamoğlu’nun Erzurum’daki saldırısı herkes gibi partililerini de kızdırdı. Skandal olaya tepki gösteren isimlerden biri de Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan oldu.

Zaman zaman sivri diliyle belediye meclisi toplantılarında gündeme gelen Tanju Özcan, Ekrem İmamoğlu’na akın edenlere meydan okudu.

Tanju Özcan ile yaptığı mesajda “Az daha çok gider” dedi.

‘Bu pisliklerden korkma… korkma. Sessiz ol. Bu korku imparatorluğunun oluşumuna katkıda bulunduk…neden sakinleşeyim..adamı taşlayacaklar, tehdit edecekler,sakinleşeceğiz..az çok ileri gideceğiz..hiç küsmeyeceğim sizden..ismim belli,adresim belli.. Görevinin başında AKTİF belediye başkanı olarak tüm terör örgütlerine ve onlara sahip çıkan hükümete ve yandaşlarına meydan okuyorum.. Çöp diye süpüreceğim sizi!’

Tanju Özcan ikinci mesajında ​​saldırganları Salı günü Bolu’da yapılacak Millet İttifakı mitingine çağırdı.

‘Gelebilir misin? Yer, Bolu Belediyesi önü, 9 Mayıs Salı… saat 13:00.. Gönlünüz yetiyorsa domuz bağınızı getirin.. Köroğlu’nun torunları olarak bekleyeceğiz… pis yaratıklar..Ekrem Lider de geliyor. .bitmemiş hesaplarınızı tamamlayın kalpsiz Hizbullahçılar.. Allah ne takdir ettiyse o olur…Hodri meydanı teröristler?’

sancaktepe-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu