Haber

Hasan Arat Beşiktaş Başkan Adaylığını Açıkladı

Beşiktaş’ta başkanlığa adaylığını açıklayan işadamı Hasan Arat, “Beşiktaş yeni bir enerji ve değişim istiyor. Yeni enerjiyi arkadaşlarımızla buluşturacağımıza inanıyorum.” söz konusu.

Arat, şehir ve dernek gezileri kapsamında Muğla’nın Bodrum ilçesindeki Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda Beşiktaş Genel Kurul üyeleriyle bir araya geldi. Toplantının ardından gazetecilere açıklama yapan Arat, tüm projelerini en geç 10 gün içinde açıklayacaklarını, resmi açıklamayı da bu hafta sonuna doğru yapacaklarını söyledi.

Cumartesi günü Almanya’ya gideceğini belirten Arat, Almanya, Belçika ve Hollanda’dan dernek üyeleriyle yapılacak toplantıya katılacağını belirterek, 3 Aralık’taki seçimin sadece Beşiktaş taraftarı için değil, büyük ilgi gördüğünü kaydetti. Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da.

Beşiktaş’ın yeni bir enerji istediğini ifade eden Arat, şöyle konuştu:

“Beşiktaş yeni bir enerji ve değişim istiyor. Yeni enerjiyi arkadaşlarımızla buluşturacağımıza inanıyorum. Beşiktaş’a sevgi getireceğiz ve Beşiktaş büyük hedeflerine ulaşacak. Beşiktaş hızla toparlanacak, kimse endişelenmesin. Hepimiz varız.” Bunun için türlü hazırlıklarımız var. Acil eylem planlarımız var. Seçilirsek hızla yola çıkacağız. İlk 100 günümüz çok değerli. Bu ilk 100 günde eylem planımız belli. Beşiktaş taraftarını düşünen, Beşiktaş taraftarıyla birlik ve beraberlik içinde olacak bir yönetim oluşturacağız.”

Arat, yeni yönetimde sadece iş adamlarından oluşmayacağını, aynı zamanda Türkiye’den kendi alanında çok başarılı kişilerin de yönetimde yer alacağını kaydetti.

Beşiktaş’ta çok değerli değerlerin bulunduğunu belirten Arat, “Milyar dolarlık şirketleri yöneten insanlar var. İçimizde olacaklar da var. Bu insanlar Türkiye’nin gururu. Biz de sahip çıkacağız. Bu insanları Beşiktaş’la tanıştırma şansımız var. Biz bu yolda devam edeceğiz. Şehir tiplerimiz devam edecek.” dedi.

Toplantıya Bodrum Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Özçayır’ın yanı sıra Aydın, Söke, Marmaris, Kuşadası ve Fethiye dernek liderleri de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu