Haber

Didim Yeni Yıla Coşkuyla Girecek

Didimliler yeni yıl coşkusunu Didim Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle yaşayacak. Kültür sanat kenti Didim, her yıl olduğu gibi 2023 yılına da Didim Belediyesi’nin düzenleyeceği etkinliklerle girecek.

Kutlamaların merkezi ise Didim Cumhuriyet Kent Meydanı olacak. Çok sayıda sanatçı, Didim Belediyesi tarafından kurulacak dev platformda çeşitli etkinlikleri Didimlilerle buluşturacak. Etkinlikler kapsamında Didimlilere dans ve ışık gösterisi, DJ performansı ve birçok sürpriz eğlence sahnelenecek. 21:00-01:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklere 7’den 70’e tüm Didimliler katılabilecek.

Yılbaşı kutlaması öncesi Didim halkı için hazırlanan alan, Didim Belediyesi tarafından üretilen heykellerle süslendi. Didim Belediyesi Heykel Atölyesi’nde bulunan tamamı geri dönüşümlü malzemelerden oluşan birbirinden güzel heykeller, kutlamalar öncesinde Cumhuriyet Kent Meydanı’na yerleştirildi.

BAŞKAN ATABAY TÜM DİDİM HALKINI DAVET ETTİ

Tüm Didimlileri yeni yıl coşkusunu birlikte yaşamaya davet eden Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, “Her yıl olduğu gibi 2023 yılına da coşkuyla girmeye hazırlanıyoruz. Bu yıl kutlamalarımızın merkezi Cumhuriyet Kent Meydanımız olacak. Birçok etkinliği vatandaşlarımızla buluşturacak ve yeni yıla coşkuyla gireceğiz.

Tüm vatandaşlarımızı bu kutlamalara katılmaya davet ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu