Haber

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı, son özel yolculuğuna uğurlandı

ANKARA’da kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Samsun Ladik İlçe Belediye Başkanı Nurhan Yapan Özel, törenle son yolculuğuna uğurlandı.

İki yıldır kanserle mücadele eden Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapan Özel, dün tedavi gördüğü Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. 31 Mart 2019’da yapılan Yerel Yönetimler Seçimlerinde AK Parti Halk İttifakı’ndan Ladik Belediye Başkanı seçilen evli ve iki çocuk babası Özel’in cenazesi, evinin önünde helallik alındıktan sonra Ladik Belediye Başkanlığı huzuruna getirildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TAZİYE DUYDU Burada düzenlenen törene TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Yusuf Ziya Yılmaz ve Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı ve Ersan Aksu, CHP Samsun Milletvekili Murat Çan, Samsun Valisi Doç. Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı. Cenaze namazı öncesi taziyeleri kabul eden Er’in eşi Dr. Gürkan Özel ile kızları Dilruba İlayda ve Dilsude İlayhan gözyaşlarını tutamadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz aracılığıyla Nurhan Yapıcı Özel’in eşi Dr. Gürkan Özel’i arayarak taziyelerini iletti.

Nurhan Yapan Özel, ikindi namazının ardından burada kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
tuzla eşya depolama
Başa dön tuşu