Haber

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Partililer Tarafından Karşılandı

CHP’den Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen mevcut Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’da partililer tarafından karşılandı.

CHP İl Müdürlüğü binası önünde oluşturulan platformda partililere ve vatandaşlara seslenen Böcek, kendisini yeniden aday gösteren Genel Başkan Özgür Özel’e teşekkür etti.

Böcek, “Ben yokum, biz varız” sloganıyla 5 yıl önce çıktıkları yolda başarıya ulaştıklarını belirterek, bu seçimde de zaferin kendilerinin olacağını kaydetti. .

Göreve başladığı ilk günden itibaren verdiği tüm sözleri yerine getirdiğini belirten Böcek, görev yaptığı dönemde salgın hastalık, deprem, sel gibi zor günlerin yaşandığını hatırlattı. İçinde bulunduğu zor günlerde hem ihaneti hem de iyi dilekleri gördüğünü belirten Böcek, şöyle konuştu:

“Bize iftira atmak isteyenler oldu, yine olacak. Bizi karalamak isteyenler oldu, yine olacak, öyle olsun. Beni sizden, partimden ve çoğundan ayıramadılar, ayıramayacaklar. Önemli olan Antalya’m. Sizlerle birlikte yılmadan, yorulmadan, ilk günkü heyecanla, daha büyük bir sevgi ve inançla, “Kararlılıkla yola çıkıyoruz. Artık yeni sözler verme, o sözleri gerçekleştirme ve Antalya için daha iyisini yapma zamanıdır.”

Sağduyu, vicdan ve büyük bir özveriyle Antalya’yı daha iyiye yarınlara taşıyacaklarını belirten Böcek, “Kırgınlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakarak, Antalya için ‘en iyisi’ diyerek yola çıktık.” söz konusu.

Antalya’da herkesi kucaklayacaklarını ve her kesimin çabasıyla Antalya’yı 5 yıl daha yöneteceklerini belirten Böcek, herkesten destek istedi.

CHP Antalya İl Lideri Nail Kamacı da, belediye başkanlığı için bugüne kadar adayların yarıştığını, artık AK Parti ile yarışın başladığını söyledi. Kırgınlıkların, kırgınlıkların bir kenara bırakılması gerektiğini belirten Kamacı, sosyal medyada adaylar hakkında kötü yorumlar yapan partililerden bu yorumların silinmesini istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu